O NÁS

Společnost DAPO Sped s r.o. byla založena jako česká rodinná dopravní a spediční společnost v roce 2017. Z původní dopravní a spediční firmy byla vybudována silná společnost, která nabízí komplexní dopravní a logistické služby. Postupem času jsme si získali důvěru nejenom českých obchodních partnerů, ale naše spokojené zákazníky najdete i v evropských zemích.

Současnému i budoucímu zákazníkovi dokážeme nabídnout přepravu vozovými jednotkami různých tonáží, od dodávek, lowdeckové návěsy až po velkokapacitní soupravy (120 m3). Jsme si vědomi plné zodpovědnosti za přepravu Vašeho nákladu, a proto máme pro veškeré přepravy uzavřeno pojištění pro případ odcizení, zničení i poškození.

V rámci zlepšení služeb jsme dnes schopni díky novému monitorovacímu systému okamžitě podat zákazníkovi informaci o pohybu jeho přepravovaného zboží kdekoliv v celé Evropě.

Dále můžeme nabídnout leteckou a námořní kontejnerovou dopravu. Pro naše zákazníky jsme schopni dopravit kontejnery z nebo do kterékoliv destinace na světě.

POJĎME DO TOHO SPOLU!